Najnowsze wydanie 43

Okladki E Wydani Magazyn Pomorski

 

 

Redakcja

Prezes: Grażyna Anna Wiatr
Redaktor naczelny: Zbigniew Żukowski
Zespół redakcyjny: Ewa Judycka, Anna Umięcka, Alina Kietrys, Barbara Miruszewska, Cezary Spigarski, Jerzy Uklejewski, Paweł Janikowski, Tomasz Wróblewski, Ewelina Kroll

Skład: Maciej KREDA Jurkiewicz, www.produktart.pl

Dział foto: AJF Media, Maciej Kosycarz KFP, Radosław Michalak, Sławomir Panek, Fotogrupa, Marta Domańska, Krzysztof Lewandowski/KMArt Photo

Gastronom Pomorza po raz XV

gastronom pomorza

 

Jubileuszowa, piętnasta edycja plebiscytu Gastronom Pomorza już za nami. Jego organizatorem była Agencja Imprez Artystycznych IMPRESARIO, kierowana przez Henryka Czoskę. Plebiscyt przebiegał pod honorowym patronatem marszałka województwa pomorskiego Mieczysława Struka. Gala finałowa miała miejsce w efektownych wnętrzach Zamku w Gniewie.

 

Czytaj więcej...

Laureaci „Srebrnych Drzewek”

Dorocznym zwyczajem z okazji Dnia Pracownika Socjalnego samorząd województwa pomorskiego wyróżnił pomorskich pracowników pomocy i integracji społecznej za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy społecznej. Nagroda, ustanowiona przez marszałka województwa pomorskiego, ma charakter indywidualny i jest przyznawana w formie pieniężnej oraz pamiątkowej statuetki.

Czytaj więcej...

Rozmowa z Aleksandrą Harasiuk, brokerem eksportowym.

IMG 2042

 

Rozmowa z Aleksandrą Harasiuk, brokerem eksportowym

Czytaj więcej...

Gdynia E(x)plory Week po raz szósty

2017-10-dr-GEW d1 VID4595-www

Kolejna edycja święta pasjonatów nauki i innowacji – Gdynia E(x)plory Week – już za nami. Jej rozpoczęcie nastąpiło w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, a zwieńczeniem był finał największego w Polsce Konkursu Naukowego E(x)plory wspierającego młodych naukowców. W ramach tego wydarzenia odbyły się panele dyskusyjne i wykłady z udziałem innowacyjnych start-upów w ramach VI Kongresu E(x)plory Innowacje.

Czytaj więcej...

© Magazyn Pomorski 2013

Tworzenie stron www megaweb.pl