Najnowsze wydanie 43

Okladki E Wydani Magazyn Pomorski

 

 

Redakcja

Prezes: Grażyna Anna Wiatr
Redaktor naczelny: Zbigniew Żukowski
Zespół redakcyjny: Ewa Judycka, Anna Umięcka, Alina Kietrys, Barbara Miruszewska, Cezary Spigarski, Jerzy Uklejewski, Paweł Janikowski, Tomasz Wróblewski, Ewelina Kroll

Skład: Maciej KREDA Jurkiewicz, www.produktart.pl

Dział foto: AJF Media, Maciej Kosycarz KFP, Radosław Michalak, Sławomir Panek, Fotogrupa, Marta Domańska, Krzysztof Lewandowski/KMArt Photo

W połowie marca odbyła się uroczysta inauguracja nowo powstałej restauracji Moje Miejsce. Restauracja mieści się na terenie Garnizonu. Właścicielka Katarzyna Zarębska stworzyła to miejsce z pasji do kuchni włoskiej, a w szczególności do pizzy neapolitańs

DSC 7022W połowie marca odbyła się uroczysta inauguracja nowo powstałej restauracji Moje Miejsce. Restauracja mieści się na terenie Garnizonu. Właścicielka Katarzyna Zarębska stworzyła to miejsce z pasji do kuchni włoskiej, a w szczególności do pizzy neapolitańskiej i makaronów,które codziennie wytwarzane są na miejscu.

 

Moje Miejsce to restauracja kuchnią i atmosferą przeniesiona wprost ze słonecznego Neapolu. Na uroczyste otwarcie przybyli znamienici goście, wśród nich prezydent Gdańska Paweł Adamowicz z małżonką, przyjaciele, rodzina. Degustując oryginalną pizzę neapolitańską, podziwiano kunszt pizzaiolo, który na oczach gości wyczarowywał kolejne smakowe odsłony.

 

 

Sercem Mojego Miejsca jest niewątpliwie okrągły, opalany drewnem piec ozdobiony drobną terakotą, nadający charakter wnętrzu. Przyjaznej atmosferze sprzyjała degustacja wina oraz wyjątkowe smaki i aromaty kawy serwowanej przez baristę według jego własnych kompozycji.

 

DSC 6644

 

trzy pokolenia

Trzy pokolenia wspierające restaurację Moje Miejsce. Obok prezydent Paweł Adamowicz.

 

Adamowicz z żoną

Katarzyna Zarębska, właścicielka restauracji oraz prezydent Paweł Adamowicz z żoną Magdaleną.

 

DSC 2440.jpg 2000px

Teresa i Jan Zarębscy, właściciele firmy Nata i Lonza Nata, Ryszard Kokoszka, przedsiębiorca , Wojciech Surmiński, przedsiębiorca (pierwszy z prawej) z żoną Teresą.

 

Goście 1

Od lewej: Kazimierz Janiak, polityk, nauczyciel akademicki z żoną. W środku Katarzyna Zarębska z mężem Darkiem Zarębskim, wiceprezesem Lonzapet (pierwszy z prawej) i Adam Roman, członek zarządu Grupy Ergo Hestia z żoną.

 

p. Zarębski p. Zacharewicz p. Kaczorowski

Od lewej: Jan Zacharewicz, właściciel Biura Doradztwa Ekonomicznego i Prawnego Business Consultant, Michał Kaczorowski, prezes trojmiasto.pl i Jan Zarębski b. marszałek, b. prezes Gdańskiego Klubu Biznesu.

 

p. Sypniewscy

Katarzyna Zarębska i Wojciech Sypniewski, przedsiębiorca z żoną Elżbietą.

 

prof. Cieśla

Dr Paweł Cieśla, ordynator Oddziału Ortopedii i Traumatologii Szpitala Miejskiego w Gdyni z rodziną.

 

prof. Wittbroth

Dr Paweł Cieśla, ordynator Oddziału Ortopedii i Traumatologii Szpitala Miejskiego w Gdyni z rodziną.

© Magazyn Pomorski 2013

Tworzenie stron www megaweb.pl