Najnowsze wydanie 34

 

Okladki E Wydani Magazyn Pomorski 34

Redakcja

Prezes: Grażyna Anna Wiatr
Redaktor naczelny: Zbigniew Żukowski
Zespół redakcyjny: Ewa Judycka, Anna Umięcka, Alina Kietrys, Barbara Miruszewska, Cezary Spigarski, Jerzy Uklejewski, Paweł Janikowski, Tomasz Wróblewski, Ewelina Kroll

Skład: Maciej KREDA Jurkiewicz, www.produktart.pl

Dział foto: AJF Media, Maciej Kosycarz KFP, Radosław Michalak, Sławomir Panek, Fotogrupa, Marta Domańska, Krzysztof Lewandowski/KMArt Photo

W Sofitel Grand Sopot Szampańskie śniadania

image001

 

Danuta Wałęsa, Iwona Guzowska i Agnieszka Michajłow, to były trzy bohaterki cyklu spotkań „Szampańskie śniadanie”, które w lipcu i sierpniu zorganizowały Grażyna Paturalska i Agata Kielan w Sofitel Grand Hotelu.

 

Zabytkowe sale i letni ogród hotelu stanowiły tło tych wydarzeń. Zaproszone panie gorąco witał gospodarz General  Manager Sofitel Grand Sopot Gregory Millon, w towarzystwie General  Manager  Deputy – Beaty Sarnowskiej i szefowej PR hotelu Agaty Kielan.

 

Spotkania cieszyły się o dużym zainteresowaniem aktywnych zawodowo kobiet, reprezentujących środowiska biznesu, kultury, sztuki i mediów. Panie występujące w roli gości honorowych chętnie odpowiadały na wiele różnych pytań, zadawanych zarówno przez prowadzącą spotkania – Grażynę Paturalską, jak i pozostałe uczestniczki spotkania. Rozmawiano właściwie na wszystkie tematy: prywatne i zawodowe, dzielono się życiowymi doświadczeniami. Była to świetna okazja, by lepiej poznać trzy bohaterki znane z życia publicznego: żonę prezydenta, posłankę i sportsmenkę oraz dziennikarkę radiową.

 

Wspólnym mianownikiem spotkań był pewien styl w ubiorze wszystkich obecnych pań, nawiązujący do tradycji garden party: królowały więc piękne kapelusze. A doskonale przygotowane przez hotel menu dostosowano do nazwy spotkania: „Szampańskie śniadanie”.


Atrakcji nie brakowało. Udane były prezentacje partnerów biznesowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się torebki Grace Collection, biżuteria Pierra Langa, kosmetyki kolagenowe Perfect Coll oraz zabiegi kosmetyczne Instytutu Babiana. Przygotowano również liczne prezenty, a wśród nich zaproszenie do Spa i siłowni Sofitel Grand Sopot. Słowem – była to swoista śniadaniowa szampańska uczta dla duszy i ciała.

Pomysłodawczyni projektu i współorganizatorka spotkań Grażyna Paturalska, stylistka, projektantka, autorka książek i audycji radiowych razem z Agatą Kielan, PR Manager w Sofitel Grand Sopot, czuwały nad perfekcyjną realizacją i atmosferą każdego ze spotkań.

 

Do końca roku obserwować będziemy ciąg dalszy sopockich zdarzeń śniadaniowych, którym patronuje „Magazyn Pomorski”. Będą to pokazy mody Grace Collection w Sali Balowej i w salach klubowych dla panów, pod hasłem: „Męskie Ego Kobiecym Okiem”. Zapowiedzieli się ciekawi goście. Zapraszamy.

 

IMG 2765

 

1

Od lewej: General Manager Deputy Beata Sarnowska, General  Manager Sofitel Grand Sopot Gregory Millon, Danuta Wałęsa i Grażyna Paturalska.

 

image002

© Magazyn Pomorski 2013

Tworzenie stron www megaweb.pl