Najnowsze wydanie 34

 

Okladki E Wydani Magazyn Pomorski 34

Redakcja

Prezes: Grażyna Anna Wiatr
Redaktor naczelny: Zbigniew Żukowski
Zespół redakcyjny: Ewa Judycka, Anna Umięcka, Alina Kietrys, Barbara Miruszewska, Cezary Spigarski, Jerzy Uklejewski, Paweł Janikowski, Tomasz Wróblewski, Ewelina Kroll

Skład: Maciej KREDA Jurkiewicz, www.produktart.pl

Dział foto: AJF Media, Maciej Kosycarz KFP, Radosław Michalak, Sławomir Panek, Fotogrupa, Marta Domańska, Krzysztof Lewandowski/KMArt Photo

BMB Santech Firmą Roku 2017

 

BR1A0124

Plebiscyt Orły Polskiej Przedsiębiorczości odbywa się co roku od 15 lat. Jego celem jest nagradzanie i promowanie przedsiębiorstw, które
poprzez nowoczesne produkty, usługi oraz metody organizacji i zarządzania przyczyniają się do rozwoju polskiej przedsiębiorczości, a których symbolem jest efektywne zarządzanie i wysoka jakość realizowanych inwestycji.

 

Podczas tegorocznej wielkiej gali „Polska Przedsiębiorczość” gdańska firma BMB Santech została uhonorowana Złotym Orłem Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii Budownictwo i Ochrona Środowiska, uzyskując tytuł „Firma Roku 2017” w Ogólnopolskim Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2017.

 

Informujemy o tym fakcie z dodatkową satysfakcją, ponieważ firma BMB Santech była wcześniej także laureatem plebiscytu Orły Pomorskie, organizowanym od lat przez naszą redakcję.

 

Rada Programowa, przyznając firmie BMB Santech Złotego Orła Polskiej Przedsiębiorczości, bardzo wysoko oceniła profesjonalne, zgodne z najwyższymi standardami zarządzanie firmą oraz dużą elastyczność i szybkoś decyzyjną w dostosowywaniu się do potrzeb klienta.

 

BMB Santech swoją markę buduje w oparciu o najwyższą jakość wykonywanych produktów i profesjonalizm świadczonych usług, a silną stroną przedsiębiorstwa jest olbrzymie doświadczenie pozwalające podjąć się każdego, nawet najtrudniejszego zadania w zakresie budowy lub modernizacji kompleksowych systemów ciepłowniczych – stwierdził Robert Składowski, prezes Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl. – Firma specjalizuje się również w modernizacji i remontach instalacji technologicznych dla przemysłu energetycznego, paliwowego, farmaceutycznego i spożywczego. Firma to przede wszystkim potencjał ludzki, a dzięki wysoce wyspecjalizowanej kadrze inżynieryjno-technicznej oraz doświadczonym pracownikom – BMB Santech realizuje niezwykle trudne technicznie i technologicznie prace na najwyższym poziomie.

© Magazyn Pomorski 2013

Tworzenie stron www megaweb.pl