Najnowsze wydanie 33

 

Okladki E Wydani Magazyn Pomorski

Redakcja

Prezes: Grażyna Anna Wiatr
Redaktor naczelny: Zbigniew Żukowski
Zespół redakcyjny: Anna Kwiatek, Mirosław Begger, Cezary Spigarski, Barbara Miruszewska, Jerzy Uklejewski, Paweł Janikowski, Anna Umięcka

Skład: Maciej Jurkiewicz, www.produktart.com.pl

Dział foto: AJF Media, Maciej Kosycarz KFP, Mieczysław Majewski, Sławomir Panek, Radosław Michalak

Forum FRACHT 2017 pod honorowym patronatem dwóch ministrów

FRACHT

 

Andrzej Adamczyk, Minister Infrastruktury i Budownictwa oraz Marek Gróbarczyk, Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej objęli honorowym patronatem V Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2017, który odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2017 roku w Gdańsku.

 

Forum Transportu Intermodalnego FRACHT to największe wydarzenie poświęcone tematyce transportu intermodalnego organizowane w Polsce. Konferencja odbywa się od 2013 r. w Gdańsku, gdzie zbiegają się główne szlaki przewozowe integrujące transport: morski, kolejowy i drogowy. Wydarzenie gromadzi ponad 300 przedstawicieli portów morskich, terminali kontenerowych, przewoźników i spedytorów z całego kraju, a także przedstawicieli rządu i instytucji naukowych. Co roku, uczestnicy Forum wypracowują konkretne wnioski i kierunki działań, których głównym celem jest rozwój transportu intermodalnego oraz przedsiębiorstw funkcjonujących na tym rynku, takich jak Pekaes, który jest złotym partnerem V Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2017. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji oraz rejestracji.

© Magazyn Pomorski 2013

Tworzenie stron www megaweb.pl