Najnowsze wydanie 39

Okladki E Wydani Magazyn Pomorski 392019 

 

Redakcja

Prezes: Grażyna Anna Wiatr
Redaktor naczelny: Zbigniew Żukowski
Zespół redakcyjny: Ewa Judycka, Anna Umięcka, Alina Kietrys, Barbara Miruszewska, Cezary Spigarski, Jerzy Uklejewski, Paweł Janikowski, Tomasz Wróblewski, Ewelina Kroll

Skład: Maciej KREDA Jurkiewicz, www.produktart.pl

Dział foto: AJF Media, Maciej Kosycarz KFP, Radosław Michalak, Sławomir Panek, Fotogrupa, Marta Domańska, Krzysztof Lewandowski/KMArt Photo

Śniadanie Mistrzyń z Eweliną Puszkin Rak piersi nie ogranicza

18 08 31 pskb sm3  51

Ewelina Puszkin, bohaterka spotkania.

 

Na trzecie już Śniadanie Mistrzyń zaprosiło Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu. Tym razem bohaterką spotkania była Ewelina Puszkin, współzałożycielka Fundacji OmeaLife Rak piersi nie ogranicza, wspierającej przede wszystkim te kobiety, które na raka piersi zachorowały w młodym wieku. Gościem specjalnym była Danuta Wałęsa – ambasadorka fundacji.

 

„Ewelina promienieje niezwykłą energią, pogodą ducha i siłą. Wie, o czym mówi, nie tylko dlatego, że sama przeszła przez tę podstępną chorobę i długi proces leczenia, ale przede wszystkim dlatego, że wspólnie z dziewczynami, z którymi prowadzi fundację, stale pogłębia i zdobywa nową wiedzę medyczną. Dzięki temu jest silnym wsparciem dla chorujących i – co niezwykle ważne
– wymagającą partnerką dla lekarzy” – mówi Anna Fibak, wiceprezeska zarządu Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu.

 

Historia i działalność Eweliny zrobiły na uczestniczkach ogromne wrażenie. Diagnoza, leczenie, utrata pracy, postawienie na własny biznes (Ewelina prowadzi popularną naleśnikarnię w Słupsku), założenie, intensywna działalność i rozwój fundacji – wydawać by się mogło, że wszystko to nie jest na ludzkie siły. A jednak!

 

„Warto wspierać działalność odważnych kobiet – takich jak Ewelina. Dlatego zachęcamy: zajrzyjcie na www.facebook.com/FundacjaOmeaLife/ i sprawdźcie, jak możecie się zaangażować. Najbliższa okazja już 30 września przy okazji organizowanego przez fundację biegu charytatywnego »Race for the Cure Gdańsk – Memoriał Olgi Gajdus«” – podsumowuje Anna Fibak.


O Śniadaniach Mistrzyń PSKB

 

Wierzymy, że każda kobieta ma „mistrzowski gen”. Niektóre już osiągnęły mistrzostwo w wybranej dziedzinie, niektóre są na początku własnej drogi do mistrzostwa, niektóre chciałyby ten uśpiony jeszcze gen obudzić. Jesteśmy przekonane, że bez względu na to, do której grupy się zaliczymy, możemy sobie wzajemnie pomóc. Śniadanie Mistrzyń to nie tylko okazja do wysłuchania interesującej prezentacji lub rozmowy. To również czas na dyskusję z gościem, wymianę doświadczeń, dzielenie się inspiracjami i nawiązywanie nowych kontaktów.

 

18 08 31 pskb sm3  45

Od lewej; Anna Fibak, wiceprezeska PSKB, Magdalena Maciejewska-Cebulak, autorka książki „Nie daj się rakowi” i Ewelina Puszkin, współzałożycielka Fundacji OmeaLife Rak piersi nie ogranicza.

 

18 08 31 pskb sm3  53

 

18 08 31 pskb sm3  37

Danuta Wałęsa, ambasadorka fundacji i Anna Ziemiańska, prezeska gdańskich Amazonek.

 

18 08 31 pskb sm3  28

Magdalena Kardynał, współzałożycielka Fundacji OmeaLife Rak piersi nie ogranicza.

© Magazyn Pomorski 2013

Tworzenie stron www megaweb.pl